Leusden
Opgericht 12 februari 1975
Koninklijk goedgekeurd 2 februari 1976

 

Activiteitenkalender   BV75   -   2017    
Dag Datum Activiteit Aanvang Opmerking
Do 14-dec DF 4e kl. Libre  B'67 met Ko, Ben& Bart 13.00 Finale
Vr 15-dec BV'75 - Carambole 19.30 3e Div Gr
Za 16-dec DF Hfd kl. Libre Almere met Edwin & Walter 10.00 Finale
Zo 17-dec DF Hfd kl. Libre Almere met Edwin & Walter 10.00 Finale
Ma 18-dec Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Di 19-dec DF 3e kl. Libre  Leusderkw. Henk & Menno 13.00 Finale
    Voorwedstr. 3e kl. Bandstoten 19.30 Voorwedstr.
Wo 20-dec Voorwedstr. 3e kl. Bandstoten 19.30 Voorwedstr.
Do 21-dec DF 3e kl. Libre  Leusderkw. Henk & Menno 13.00 Finale
Vr 22-dec Kerstkaarten (alleen leden en hun partner) 19.30 Leden
Ma 25-dec 1e Kerstdag   Gesloten
Di 26-dec 2e Kerstdag   Gesloten
         
Activiteitenkalender   BV75   -   2018    
Dag Datum Activiteit Aanvang Opmerking
Di 2-jan DF 2e kl. Libre  BVL Gijs Keizer 13.00 Finale
Wo 3-jan Districtsvergadering 20.00 Walter
Do 4-jan DF 2e kl. Libre  BVL Gijs Keizer 13.00 Finale
Vr 5-jan BV'75 - Hazelaar 3 19.30 3e Div Gr
    GF 3e kl. 3BGr BBC Wim & Chris 19.30 Finale
Za 6-jan GF 3e kl. 3BGr BBC Wim & Chris 11.00 Finale
Zo 7-jan GF 3e kl. 3BGr BBC Wim & Chris 11.00 Finale
Di 9-jan B.V.  '75 D1 - B.v. Leusden D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - Bc. Hoevelaken D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - Almere `83 D3 13.00 Dagcomp
Ma 15-jan Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
    B.V. '75 A4 - B.V. '75 A1 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A3 - B.V. '75 A5 19.30 Av.comp
Di 16-jan B.V.  '75 D2 - B.V. '75 D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - Bv. B.I.O.S. D4 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 4 - De Poedel 2 19.30 Av.comp
    B.V. '75 5 - Almere `83 3 19.30 Av.comp
Do 18-jan B.V. '75 3 - Bok 3 19.30 Av.comp
    B.V. '75 A3 - B.v. Leusden A2 19.30 Av.comp
Vr 19-jan B`67 A1 - B.V. '75 A2 19.30 Av.comp
Za 20-jan Hektisch Biljartschool/BV75 - Steinhof Constructions 11.00 Topteam
Di 23-jan B.V.  '75 D1 - Almere `83 D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - B.V. Soestdijk D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - Bc. Hoevelaken D2 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - De Poedel 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - De Baggelaar 1 19.30 Av.comp
Vr 26-jan B.V. '75 6 - Bc. Hoevelaken 2 19.30 Av.comp
Ma 29-jan B.v. Leusden A1 - De Baggelaar A1 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A2 - B.V. '75 A1 19.30 Av.comp
Di 30-jan B.V.  '75 D1 - B.v. Leusden D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D2 - Almere `83 D1 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 2 - Bok 2 19.30 Av.comp
    B.V. '75 3 - De Baggelaar 1 19.30 Av.comp
Do 1-feb B.V. '75 A3 - B.V. '75 A4 19.30 Av.comp
    B.V. '75 A5 - B.I.O.S. A1 19.30 Av.comp
Vr 2-feb Gewestelijke Finale 1e kl. Libre 19.00 Finale
    BV'75 - Betty Boop (Verzetten) 19.30 3e Div Gr
    B.V. '75 A2 - B.v. Leusden A3 (Verzetten) 19.30 Av.comp
Za 3-feb Gewestelijke Finale 1e kl. Libre 11.00 Finale
Zo 4-feb Gewestelijke Finale 1e kl. Libre 11.00 Finale
Di 6-feb B.V.  '75 D3 - Almere `83 D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - Bc. Hoevelaken D4 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - B.V. Soestdijk D1 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 5 - E.B.C.L. 1 19.30 Av.comp
Wo 7-feb Districtsvergadering 20.00 Ruud
Vr 9-feb B.V. '75 6 - Almere `83 5 19.30 Av.comp
Za 10-feb Hektisch Biljartschool/BV75 - 123Biljarts/BCO 11.00 Topteam
Ma 12-feb B.v. Leusden A3 - B.V. '75 A3 19.30 Av.comp
Di 13-feb B.V.  '75 D1 - Bc. Hoevelaken D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D2 - B`67 D1 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - Garderen 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - B.V. '75 3 19.30 Av.comp
Do 15-feb B.V. '75 A1 - B.v. Leusden A1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 A5 - Almere `83 A1 19.30 Av.comp
Vr 16-feb B.V. '75 A2 - De Baggelaar A1 19.30 Av.comp
    B`67 A1 - BBC A1 19.30 Av.comp
Ma 19-feb Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Di 20-feb B.V.  '75 D2 - B.v. Leusden D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - Bok D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - B.V. '75 D3 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 4 - B`67 2 19.30 Av.comp
    B.V. '75 5 - Bv.B.I.O.S. 2 19.30 Av.comp
Do 22-feb B.V. '75 3 - B.V. '75 2 19.30 Av.comp
Ma 26-feb B.v. Leusden A2 - B.V. '75 A5 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A3 - B.v. Leusden A1 19.30 Av.comp
Di 27-feb B.V.  '75 D3 - Bv. B.I.O.S. D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - B`67 D2 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - Texsaloon 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - Bok 3 19.30 Av.comp
Do 1-mrt B.V. '75 A3 - B.I.O.S. A1 19.30 Av.comp
    De Baggelaar A1 - B.V. '75 A4 19.30 Av.comp
Di 6-mrt B.V.  '75 D1 - BV 2 Brothers D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - Leusderkwartier D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - Bv. B.I.O.S. D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 4 - Almere `83 2 19.30 Av.comp
    B.V. '75 5 - Almere `83 4 19.30 Av.comp
Wo 7-mrt Districtsvergadering 20.00 Chris
Do 8-mrt B.V. '75 3 - R.A.D.I.O. 1 19.30 Av.comp
Vr 9-mrt B.V. '75 6 - Bv.R.A.D.I.O. 2 19.30 Av.comp
Za 10-mrt Hektisch Biljartschool/BV75 - 's Landswelvaren/Reedijk 11.00 Topteam
Ma 12-mrt B.V. '75 A4 - B.v. Leusden A3 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A1 - B.v. Leusden A2 19.30 Av.comp
Di 13-mrt B.V.  '75 D2 - BV 2 Brothers D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - B.p.'80 D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 4 - Princesse 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 5 - De Jol 2 19.30 Av.comp
Do 15-mrt B.V. '75 A1 - BBC A1 19.30 Av.comp
Vr 16-mrt Nationaal Kampioenschap 1e kl. Libre 19.00 Finale
    BV'75 - Thekes Herpen 3 (Verzetten) 19.30 3e Div Gr
    B`67 A1 - B.V. '75 A3 (Verzetten) 19.30 Av.comp
Za 17-mrt Nationaal Kampioenschap 1e kl. Libre 11.00 Finale
Zo 18-mrt Nationaal Kampioenschap 1e kl. Libre 11.00 Finale
Ma 19-mrt Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Di 20-mrt B.V.  '75 D1 - B.V. '75 D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - Almere `83 D3 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - B.v. Leusden D3 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - Bok 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - Bosgenoegen 1 19.30 Av.comp
Vr 23-mrt BV'75 - Vd Berg Biljarts 1 19.30 3e Div Gr
    B.V. '75 6 - B.v. Leusden 3 19.30 Av.comp
Ma 26-mrt Districtsfinale 2e kl. Driebanden Dag 12.00 Finale
    B.V. '75 A4 - B.v. Leusden A1 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A3 - B.v. Leusden A2 19.30 Av.comp
Di  

© - Sacrome Websolutions voor BV'75
Free Hit Counter