Leusden
Opgericht 12 februari 1975
Koninklijk goedgekeurd 2 februari 1976

 

Dag Datum Activiteit Aanvang Opmerking
Ma 26-feb B.v. Leusden A2 - B.V. '75 A5 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A3 - B.v. Leusden A1 19.30 Av.comp
Di 27-feb B.V.  '75 D3 - Bv. B.I.O.S. D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - B`67 D2 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - Texsaloon 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - Bok 3 19.30 Av.comp
Wo 28-feb Arbiter 2 cursus 19.00 Alex
Do 1-mrt B.V. '75 A3 - B.I.O.S. A1 19.30 Av.comp
    De Baggelaar A1 - B.V. '75 A4 19.30 Av.comp
Vr 2-mrt Vrijwilligersdiner Volgt Vrijwilligers
Za  3-mrt  Topteam verplaatste wedstrijd 11.00 Topteam
Di 6-mrt B.V.  '75 D1 - BV 2 Brothers D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - Leusderkwartier D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - Bv. B.I.O.S. D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 4 - Almere `83 2 19.30 Av.comp
    B.V. '75 5 - Almere `83 4 19.30 Av.comp
Wo 7-mrt Districtsvergadering 20.00 Chris
    Arbiter 2 cursus 19.00 Alex
Do 8-mrt B.V. '75 3 - R.A.D.I.O. 1 19.30 Av.comp
Vr 9-mrt B.V. '75 6 - Bv.R.A.D.I.O. 2 19.30 Av.comp
    BV'75 - Thekes Herpen 3 19.30 3e Div Gr
Za 10-mrt Hektisch Biljartschool/BV75 - 's Landswelvaren/Reedijk 11.00 Topteam
Ma 12-mrt B.V. '75 A4 - B.v. Leusden A3 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A1 - B.v. Leusden A2 19.30 Av.comp
    Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Di 13-mrt B.V.  '75 D2 - BV 2 Brothers D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - B.p.'80 D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 4 - Princesse 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 5 - De Jol 2 19.30 Av.comp
Wo 14-mrt Arbiter 2 cursus 19.00 Alex
Do 15-mrt B.V. '75 A1 - BBC A1 19.30 Av.comp
    B`67 A1 - B.V. '75 A3 19.30 Av.comp
Vr 16-mrt Nationaal Kampioenschap 1e kl. Libre 19.00 Finale
Za 17-mrt Nationaal Kampioenschap 1e kl. Libre 11.00 Finale
Zo 18-mrt Nationaal Kampioenschap 1e kl. Libre 11.00 Finale
Di 20-mrt B.V.  '75 D1 - B.V. '75 D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - Almere `83 D3 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - B.v. Leusden D3 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - Bok 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - Bosgenoegen 1 19.30 Av.comp
Wo 21-mrt Arbiter 2 cursus 19.00 Alex
Vr 23-mrt BV'75 - Vd Berg Biljarts 1 19.30 3e Div Gr
    B.V. '75 6 - B.v. Leusden 3 19.30 Av.comp
Za 24-mrt Arbiter 2 examen 10.00 Alex
Ma 26-mrt Districtsfinale 2e kl. Driebanden Dag 12.00 Finale
    B.V. '75 A4 - B.v. Leusden A1 19.30 Av.comp
    B.v. Leusden A3 - B.v. Leusden A2 19.30 Av.comp
Di 27-mrt Districtsfinale 2e kl. Driebanden Dag 12.00 Finale
    B.V.  '75 4 - Texsaloon 2 19.30 Av.comp
Wo 28-mrt Les/instructie 3 BGr o.l.v. Wim v.d. Berg 20 - 22 u W.vd.Berg
Do 29-mrt B.V. '75 3 - Bok 2 19.30 Av.comp
    B.V. '75 A3 - Almere `83 A1 19.30 Av.comp
    De Baggelaar A1 - B`67 A1 19.30 Av.comp
Vr 30-mrt B.V. '75 A2 - B.V. '75 A1 19.30 Av.comp
    Paaskaarten 19.30 Leden
Ma 2-apr 2e Paasdag    
Di 3-apr B.V.  '75 4 - Bcs 2002 1 19.30 Av.comp
Wo 4-apr Districtsvergadering 20.00 ALex
Vr 6-apr BV'75 - Excelsior 19.30 3e Div Gr
    B.V. '75 6 - Texsaloon 4 19.30 Av.comp
Za 7-apr Les/instructie 3 BGr o.l.v. Wim v.d. Berg 10 - 12 u W.vd.Berg
Di 10-apr B.V.  '75 D2 - Leusderkwartier D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - Almere `83 D4 13.00 Dagcomp
Za 14-apr Hektisch Biljartschool/BV75 - De Hazelaar 11.00 Topteam
Ma 16-apr Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Di 17-apr B.V.  '75 D3 - B.v. Leusden D3 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D4 - Bv. B.I.O.S. D3 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - Almere `83 D2 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 1 - B.v. Leusden 1 19.30 Av.comp
    B.V. '75 2 - R.A.D.I.O. 1 19.30 Av.comp
Do 19-apr B.V. '75 3 - Almere `83 1 19.30 Av.comp
Vr 20-apr BV'75 - Struijk Met.Rec. 19.30 3e Div Gr
Za 21-apr Les/instructie 3 BGr o.l.v. Wim v.d. Berg 10 - 12 u W.vd.Berg
Di 24-apr B.V.  '75 D1 - Bv. B.I.O.S. D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D2 - Bc. Hoevelaken D1 13.00 Dagcomp
    B.V. '75 2 - Almere `83 1 19.30 Av.comp
Do 26-apr B.V. '75 3 - Bosgenoegen 1 19.30 Av.comp
Ma 30-apr Schoolvoetbaltoernooi ('s middags gesloten) 09.00 Vrijwilligers
Di 1-mei B.V.  '75 D1 - B.v. Leusden D1 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D3 - Bc. Hoevelaken D2 13.00 Dagcomp
    B.V.  '75 D5 - Almere `83 D3 13.00 Dagcomp
Wo 2-mei Districtsvergadering 20.00 Alex
Ma 14-mei Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Za 26-mei Gewestelijke Finale C1 kl. teams 10.00 Finale
Zo 27-mei Gewestelijke Finale C1 kl. teams 10.00 Finale
Ma 4-jun Algemene Ledenvergadering 19.30 Leden
Wo 6-jun Districtsvergadering 20.00 Alex
Ma 18-jun Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Za 7-jul Finale Clubkampioenschap & Club BBQ 18.00 Leden
Ma 16-jul Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Ma 20-aug Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Wo 5-sep Districtsvergadering 20.00 Alex
Ma 17-sep Bestuursvergadering 19.30 Bestuur
Vr 28-sep Districtsfinale Hfdklasse Driebanden klein 19.00 Finale
Za 29-sep Districtsfinale Hfdklasse Driebanden klein 11.00 Finale
Zo 30-sep Districtsfinale Hfdklasse Driebanden klein 11.00 Finale

© - Sacrome Websolutions voor BV'75
Free Hit Counter